Η Δ.Ο.Υ. Άρτας – Πρέβεζας – Λευκάδας συμμετέχει στην στάση εργασίας της ΠΟΕ-ΔΟΥ
O Σύλλογος Εργαζομένων Δ.Ο.Υ. Άρτας – Πρέβεζας – Λευκάδας γνωστοποιεί ότι την Πέμπτη 6 Ιουνίου 2024, από τις 11:00 πμ έως τη λήξη του ωραρίου, η Δ.Ο.Υ. ΑΡΤΑΣ – ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ συμμετέχει στην πανελλαδική στάση εργασίας που προκήρυξε η ΠΟΕ-ΔΟΥ.
Επισυνάπτεται η ανακοίνωση της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων στις Δημόσιες Οικονομικές Υπηρεσίες.