Οικονομικός έλεγχος για τις χρήσεις 2018-2021 στη Μαρίνα για απόδοση στο Δήμο Λευκάδας του 13% επί των ακαθαρίστων εσόδων
Με απόφαση του Δημάρχου Λευκάδας, κ. Ξενοφώντα Βεργίνη, εγκρίθηκε η παροχή υπηρεσιών με τίτλο: «Υπηρεσίες για τη διενέργεια ειδικού ελέγχου στις χρήσεις 2018-2021 από ορκωτούς λογιστές, των εσόδων του Δήμου όπως προκύπτουν από τις συμβάσεις που έχουν υπογραφεί με την εταιρεία Μαρίνα Λευκάδας Α.Ε>».
Ο προϋπολογισμός ανέρχεται σε 19.840€ με ΦΠΑ 24% και θα γίνει με απευθείας ανάθεση με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά.