Συνεχίζεται η προετοιμασία του Βαγγέλη Κοτσίνη για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων – νεανίδων ΚΙΚ ΜΠΟΞ στην Ουγγαρία
Ενημέρωση από τον Σύλλογο ΑΓΑ Εύαθλος Λευκάδας-Νυδριού
Όπως ενημερώνει ο Σύλλογος ΑΓΑ Εύαθλος Λευκάδας – Νυδριού, με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζεται η πορεία και η προετοιμασία του αθλητή ΚΟΤΣΙΝΗ ΒΑΓΓΕΛΗ για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων – νεανίδων ΚΙΚ ΜΠΟΞ στην Ουγγαρία.
Ο σύλλογός πραγματοποίησε φιλική συνάντηση στο Καρπενήσι με το Fight Club ΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ.
«Ευχαριστούμε θερμά τους δυο Δασκάλους Ζαρμακούπη Νικόλαο και Ζαρμακούπη Σταύρο για την φιλοξενία και τη συνεργασία με έναν διαχρονικά δυνατό σύλλογο. Ευχόμαστε καλή συνέχεια. Ραντεβού με την Εθνική Ελλάδας στην Ουγγαρία», καταλήγει η ανακοίνωση του ΔΣ του Συλλόγου.