«Είμαστε εδώ! Ακούει κανείς;» σήμερα Δευτέρα αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου
Στο πλαίσιο υλοποίησης του επιχορηγούμενου από το Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού προγράμματος, για την προώθηση της καθολικής προσβασιμότητας των Ατόμων με Αναπηρία στο Πολιτισμό, με τίτλο «Τώρα είμαι σαν εσένα», το ΚΔΑΠ ΜΕΑ του Δήμου Λευκάδας σας προσκαλεί στην παράσταση «Είμαστε εδώ! Ακούει κανείς;» την Δευτέρα 29 Ιουλίου 2024, στις 20:30 μ.μ., στην αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Λευκάδας.