Επιτέλους, λύθηκε το μυστήριο!!! Βασάνιζα κι εγώ τόσο καιρό το μυαλό μου πως του ήρθε να το πει!…
Επιτέλους, λύθηκε το μυστήριο!!! Για μένα τουλάχιστον…
Είναι γνωστό ότι τα ελληνικά του Γιωργάκη μας -ναι ντε του πρωθυπουργού μας- είναι φτωχά! Γι” αυτό χρησιμοποιεί το GOOGLE Translate (Google Übersetzer)…
Όταν λοιπόν κάποιος από τους σοφούς του του είπε σαν σύνθημα στο προεκλογικό debate «λεφτά υπάρχουν» πήγε στο GOOGLE translator να δει τι σημαίνει στην μητρική του γλώσσα!
Ας ακολουθήσουμε τα βήματά του:
|
Οπότε θα δεις και εσύ το φως το αληθινό!
Ε…, τώρα δεν το μαρτυράμε τι βγάζει. Κουραστείτε και εσείς λιγάκι…
Το λάβαμε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από τον Μάκη Κ.
ara mia xara mas ta ipe!!! emis katalavenoume oti theloume!!!
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ [ ΜΟΝΟΛΕΦΤΑ ΔΥΛΕΠΤΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ]ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΝΑ ΙΟ ΑΜΦΙΣΒΙΤΕΙΤΕ , Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΕΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΟΣΑΤΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ.