Τη Φιλοθέη Άρτας υποδέχεται την Κυριακή ο Οδυσσέας – Διαιτητές
Την Φιλοθέη Άρτας θα υποδεχτεί την Κυριακή 13 Μαΐου 2012, στις 5.00 μ.μ., ο Οδυσσέας Νυδριού, στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής του 5ου Ομίλου της Δ’ Εθνικής κατηγορίας.
Όπως ανακοινώθηκε από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ διαιτητής του αγώνα θα είναι ο ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ από την ΕΠΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ, με βοηθούς τους ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ (Α’ Βοηθός) και ΚΑΚΑΤΣΙΔΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟ (Β’ Βοηθός) από την ίδια Ένωση ενώ παρατηρητής του αγώνα θα είναι ο ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ από την ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ.