Ληστεία σήμερα συντοπίτη μας από τέσσερις άγνωστους άνδρες
Ληστεία σε βάρος 72χρονου ημεδαπού
Σήμερα (21-06-2012) το πρωί, στην περιοχή Τσεχλιμπού Λευκάδας, τέσσερις άγνωστοι άνδρες έχοντας καλυμμένα τα χαρακτηριστικά τους, εισήλθαν σε οικία που διέμενε 72χρονος ημεδαπός και με τη χρήση σωματικής βίας, αφαίρεσαν χρήματα και μία χρυσή αλυσίδα.
Η έρευνα για τον εντοπισμό των δραστών βρίσκεται σε εξέλιξη.
(Δελτίο Τύπου της Γενικής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ιονίων Νήσων)