Με τον ΑΟ Καβάλας για την Α΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδας την Τετάρτη ο Τηλυκράτης
Τον ΑΟ Καβάλας (Ν. Καβάλα) θα υποδεχτεί, στο πλαίσιο της 1ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδας, ο Τηλυκράτης Λευκάδας. Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Τετάρτη 23 Οκτωβρίου 2012 και ώρα 14.30 στο Δημοτικό Στάδιο της Πρέβεζας «Αθανασία Τσουμελέκα»
Σε περίπτωση της πρόκρισης στην επόμενη φάση ο Τηλυκράτης θα αντιμετωπίσει τον νικητή του αγώνα Παναιγιάλειος – Παναιτωλικός και αν όλα πάνε καλά και προκριθεί -λιγάκι δύσκολο βέβαια- στην 3η φάση τότε θα αγωνιστεί με την ΑΕΚ.