Σύλλογος Γονέων Α΄ Λυκείου: Ενημέρωση για τη συνεχιζόμενη καύση στη χωματερή
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ |
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Σας προσκαλούμε στην ενημέρωση που θα πραγματοποιήσει το Δ. Σ. του συλλόγου μας την Παρασκευή 2 Νοεμβρίου 2012 και ώρα 6.00 μ. μ. στο σχολείο -και ύστερα από την συνάντησή μας με τη Δημοτική Αρχή- σχετικά με το πρόβλημα που δημιουργείται από τη συνεχιζόμενη καύση στο χώρο απόρριψης σκουπιδιών στην περιοχή «Αλυκές» Δ. Λευκάδας.
Για το Δ. Σ.
Η γραμματέας Ελένη Σγουροπούλου |
Ο πρόεδρος Δ. Κοψιδάς |