Ο πόλεμος της κουτσουλιάς… – Της Ιωάννας Φέτση
Η ΖΩΗ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ…
Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑΣ (ΤΟΥ Ε. ΤΡΙΒΙΖΑ) ΚΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑΣ (ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ).
* Η κα. Ιωάννα Φέτση είναι γιατρός μικροβιολόγος… ζωγράφος, σκιτσογράφος -εκφράζει δημιουργικά την κλίση της με μοναδικό της όργανο το ποντίκι του υπολογιστή- καθώς και θεατρική συγγραφέας («Η γεύση του καπνού στο στόμα σου»).