ΑΣΛ «Φίλανδρος»: Ανοιχτή πρόσκληση για τον 3ο Πράσινο Ημιμαραθώνιο
Ανοιχτή Πρόσκληση
3ος Πράσινος Λευκάδιος Ημιμαραθώνιος Δρόμος Λευκάδας
Κυριακή 25.11.2012 και ώρα 5.00 μ.μ. στο πρώην Δημαρχείο – Πνευματικό Κέντρο Λευκάδας ξεκινούν οι προετοιμασίες για την διεξαγωγή του 3ου Πράσινου Ημιμαραθώνιου Δρόμου!!!
Απαραίτητη η παρουσία όσων επιθυμούν να συμβάλουν στην προσπάθεια αυτή με τις προτάσεις τους και να είναι αρωγοί στην καλύτερη διεξαγωγή του Αγώνα και της προβολής του Νησιού μας. Ο εθελοντισμός είναι πολιτισμός.
Εκ του ΔΣ
ΑΣΛ «Φίλανδρος»