Την 28η PHILOXENIA επισκέφτηκε ο Επαγγελματικός Σύλλογος Νικιάνας
Τη Διεθνή Έκθεση Τουρισμού PHILOXENIA 2012, που πραγματοποιήθηκε από 22 έως 25 Νοεμβρίου στο Διεθνές Εκθεσιακό Κέντρο Θεσσαλονίκης επισκέφτηκε το περασμένο Σάββατο ο νεοϊδρυθείς Σύλλογος Επαγγελματιών και Προστασίας Περιβάλλοντος Νικιάνας.
Οι εκδρομείς, μεταξύ αυτών αρκετοί επαγγελματίες από τον χώρο του τουρισμού, επισκέφτηκαν μεταξύ άλλων το περίπτερο της Περιφέρειας Ιονίων Νήσων, που βραβεύτηκε φέτος για τη συμμετοχή της στην έκθεση.
Οι φωτογραφίες είναι του Γιάννη Σ. τον οποίο και ευχαριστούμε.
[Gallery not found]