200στά γενέθλια των παραμυθιών GRIMM!! – Της Ιωάννας Φέτση
«Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ» (Αφιερωμένη εξαιρετικά στους έλληνες πολιτικούς που με το δικό τους μοναδικό τρόπο στερούν την ομορφιά του «να ζεί» το σημερινό παιδί το παραμύθι του σε ένα σπίτι χωρίς ρεύμα και με άνεργους γονείς)!!
* Η κα. Ιωάννα Φέτση είναι γιατρός μικροβιολόγος… ζωγράφος, σκιτσογράφος -εκφράζει δημιουργικά την κλίση της με μοναδικό της όργανο το ποντίκι του υπολογιστή- καθώς και θεατρική συγγραφέας («Η γεύση του καπνού στο στόμα σου»).