Το ΚΕΔΔΥ Λευκάδας κοντά στις νηπιαγωγούς
Tο ΚΕΔΔΥ ((Κέντρο Διάγνωσης Διαφοροδιάγνωσης και Υποστήριξης) σε συνεργασία με τη σύμβουλο προσχολικής αγωγής, κ.Ελένη Κοσμετάτου, πραγματοποίησε επιμορφωτική συνάντηση με τις διευθύντριες των νηπιαγωγείων του Νομού Λευκάδας.
![]() |
![]() |
Το ΚΕΔΔΥ υποστηρίζει ενεργά το έργο των νηπιαγωγών και συνεργάζεται μαζί τους για την απρόσκοπτη πρασαρμογή και εξέλιξη των παιδιών στο σχολείο.
![]() |
![]() |