ΑΟ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Ο Αθλητικός Όμιλος Καλαμιτσίου σας προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2013 και ώρα 18.30 στην αίθουσα εκδηλώσεων «ΠΑΝΘΕΟΝ».
Με τιμή
Το Δ.Σ.
/p>
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email