Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Νικιάνας «οι Σκάροι» διοργανώνει τον ετήσιο χορό του, με την Λαϊκοδημοτική Ορχήστρα «ΜΙΝΟΡΕ», το Σάββατο 2 Μαρτίου 2013 και ώρα 21.00, στο Κτήμα Γαρδέλη στο Νυδρί.
Τιμή εισόδου με φαγητό 15 ευρώ.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email