Με μεγάλη επιτυχία η συνεστίαση της ΚΟ Πρέβεζας του ΚΚΕ
Με πολύ μεγάλη επιτυχία και με τη συμμετοχή ορισμένων Λευκαδιτών πραγματοποιήθηκε χθες βράδυ, Σάββατο 23 Φλεβάρη 2013, στο κέντρο «ΣΕΝΤΟΝΙΑ», η συνεστίαση της ΚΟ Πρέβεζας του ΚΚΕ.
![]() |
![]() |
Τους παρευρισκόμενους καλωσόρισε, ο Γραμματέας της ΝΕ Άρτας – Πρέβεζας – Λευκάδας του ΚΚΕ Κώστας Κωτσαντής, ενώ την πίτα έκοψε το μέλος του Γραφείου της ΝΕ Σπύρος Κλινάκης
Καλή η κυκλοφορία της λαχειοφόρου με πλούσια δώρα, προσφορά των καταστημάτων και επαγγελματιών της πόλης. Το γλέντι κράτησε μέχρι πρωίας…
[Gallery not found]