Αγώνας παλαιμάχων καλαθοσφαίρισης για την ενίσχυση του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ Δήμου Λευκάδας
Ο Σύλλογος Βετεράνων Καλαθοσφαιριστών Λευκάδας «Ο Λαέρτης» σας προσκαλεί στον φιλικό αγώνα με την ομάδα Παλαιμάχων Καλαθοσφαιριστών Αγρινίου (ΓΕΑ και Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ) το Σάββατο 9 Μαρτίου 2013 και ώρα 18:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Λευκάδας.
Αντί εισιτηρίου στο γήπεδο θα υπάρχει κουμπαράς όπου μπορούμε όλοι να ενισχύσουμε το ΚΔΑΠ-ΜΕΑ Δήμου Λευκάδας.