ΕΛΜΕ: Συγχαρητήρια στον Ζώη Κατηφόρη για το 1ο βραβείο μαθηματικών
![]() ΕΔΡΑ:1ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Τηλ.-FAX: 26450-24715 Email: elme.lefkadas@gmail.com |
Λευκάδα 20-03-2013 |
Το ΔΣ της ΕΛΜΕ Λευκάδας συγχαίρει τον Κατηφόρη Ζώη του Παναγιώτη, μαθητή του 1ου ΓΕΛ Λευκάδας, για τη βράβευση του με το Α’ Βραβείο στον 73ο πανελλήνιο διαγωνισμό μαθηματικών «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρίας.
Aπό το ΔΣ