Ελληνική Βραδιά του IEEE T.E.I of Ionian Islands Student Branch
Το IEEE T.E.I of Ionian Islands Student Branch
σας προσκαλεί στην εκδήλωσή του την Τρίτη 23/4 στο τσιπουράδικο – ταβερνείο «Πάει καιρός…» με σκοπό να περάσετε μια όμορφη βραδιά με υπέροχη παρέα -τρελό ξεφάντωμα- να γνωριστούμε καλύτερα και φυσικά αγωνία για την τρελή μας Δωροεπιταγή από το κατάστημα HardCore που σας περιμένει…
Είσοδος 1 ευρώ με λαχνό.
Must have: Καλή διάθεση και όμορφα χαμόγελα!