Συγκέντρωση τροφίμων από το Σύλλογο Επαγγελματιών Νικιάνας
Ανακοίνωση
Ο Σύλλογος Επαγγελματιών & Προστασίας Περιβάλλοντος Νικιάνας ανταποκρινόμενος στην έκκληση του ιερέα της ενορίας μας για συγκέντρωση τροφίμων που θα μοιραστούν σε αναξιοπαθούντες της περιοχής μας αποφάσισε να συνδράμει στην προσπάθεια αυτή συγκεντρώνοντας τρόφιμα από τους επαγγελματίες της περιοχής.
Όποιος επιθυμεί να βοηθήσει να μας ενημερώσει έως την Παρασκευή 26/4/13.