Αποτελέσματα 8ου Ποδηλατικού Γύρου Μεγανησίου (Φώτο)
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑΦΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ |
Μεγανήσι 17.06.2013 |
Ο Δήμος Μεγανησίου και το Πολιτιστικό Κέντρο Ταφίων, με την έγκριση και την αρωγή της Αστυνομικής Διεύθυνσης Λευκάδας, διοργάνωσαν με επιτυχία την Κυριακή 16 Ιουνίου 2013, τον 8ο Ποδηλατικό Γύρο Μεγανησίου με μεγάλη συμμετοχή αθλητών. Τα αποτελέσματα ανά κατηγορία είναι τα ακόλουθα:
Στο τέλος του αγωνιστικού μέρους και της απονομής έγινε κλήρωση δύο ποδηλάτων για τους αθλητές.
Ο Δήμος Μεγανησίου και το Πολιτιστικό Κέντρο Ταφίων συγχαίρουν τους νικητές και τους αθλητές που έλαβαν μέρος. Ιδιαιτέρως δε ευχαριστούν την Αστυνομική Διεύθυνση Λευκάδας, το Αστυνομικό Τμήμα Ελλομένου, τον Αστυνομικό Σταθμό Μεγανησίου, τον ιατρό του Περιφερειακού Ιατρείου Μεγανησίου, το Κέντρο Υγείας Βασιλικής, τους γυμναστές Δάγλα Αντώνη και Θειακού Όλγα και τέλος τους αιρετούς και τους υπαλλήλους του Δήμου για τη βοήθειά τους στην άψογη διεξαγωγή του αγώνα.
[Gallery not found]