Σύλληψη για παραβάσεις υγειονομικού ενδιαφέροντος σε καντίνα στο Πόρτο Κατσίκι
Στις (18.06.2013) το μεσημέρι συνελήφθη στο Πόρτο Κατσίκι Λευκάδας, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Απολλωνίων, 28χρονη υπήκοος Πολωνίας ιδιοκτήτρια καντίνας, για παραβάσεις υγειονομικού ενδιαφέροντος.
Έλα!! Γιά ένα χαρτί στο WC, (που μπορεί να τελειώσει ανά πάσα στιγμή ή κάποιος να το βάλει στη τσέπη του για …αργότερα- καταραμενη φτώχια- αυτόφωρο; Δεν το πιστεύουν τ” αυτιά μου!
Μήπως η Πολωνή υπήκοος δεν συμορφώθηκε με υποδείξεις για κάμψεις…. Λέω μήπως….
Μπράβο στα Σαϊνια μας, αν είναι αλήθεια…
Ενα μικρό ερώτημα: Μόνο εκεί διαπιστώθηκαν παραβάσεις, ή μόνο εκεί έγινε έλεγχος.
Παραβάσεις υγειονομικού ενδιαφέροντος; Δεν είχε η καντίνα χαρτί στην τουαλέτα; Αναρωτιέμαι γιατί αυτοί οι φτηνοί εκβιασμοί…
Έλα!! Γιά ένα χαρτί στο WC, (που μπορεί να τελειώσει ανά πάσα στιγμή ή κάποιος να το βάλει στη τσέπη του για …αργότερα- καταραμενη φτώχια- αυτόφωρο; Δεν το πιστεύουν τ” αυτιά μου!
Μήπως η Πολωνή υπήκοος δεν συμορφώθηκε με υποδείξεις για κάμψεις…. Λέω μήπως….
Μπράβο στα Σαϊνια μας, αν είναι αλήθεια…