Συμμετοχή της ΑΓΑ TAEKWON-DO Ευκλέας Λευκάδας στο αθλητικό summer camp 2013
ΑΓΑ TAEKWON DO ΕΥΚΛΕΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Η ΑΓΑ TAEKWON-DO Ευκλέας Λευκάδας συμμετείχε στο αθλητικό summer camp 2013 το οποίο διοργάνωσαν και αυτήν την χρονιά επιτυχώς στο κλειστό γυμναστήριο Λευκάδας οι Ζαβιτσάνος Θωμάς, Κονιδάρης Μιχάλης και Δουβίτσας Νικόλαος.
![]() |
![]() |
Ο εκπαιδευτής του συλλόγου Καββαδίας Ευστάθιος με τη βοήθεια και των αθλητών του συλλόγου παρουσίασε ξανά επιτυχώς το TAEKWON–DO σε παιδιά ηλικίας 7 έως 14 ετών, δίνοντάς τους την ευκαιρία να γνωρίσουν την πιο ολοκληρωμένη πολεμική τέχνη, αλλά και ένα όμορφο άθλημα, σε συνδυασμό με την πειθαρχία και το σεβασμό.
![]() |
![]() |
Η ΑΓΑ TAEKWON-DO Ευκλέας Λευκάδος ευχαριστεί και συγχαίρει θερμά τους γυμναστές που καλλιεργούν με τέτοιες πρωτοβουλίες το πνεύμα του αθλητισμού, αλλά και που μας έδωσαν την ευκαιρία να δείξουμε στα παιδιά αυτό που πραγματικά αγαπάμε.
Επίσης θέλω να ευχαριστήσω θερμά και τους αθλητές μου αλλά και όλα τα μέλη του συλλόγου και τους για τη στήριξή τους στο σύλλογο.
Με εκτίμηση το Δ.Σ.
Εκπαιδευτής Καββαδίας Ευστάθιος.
Πληρ: (6937369299 Καλλιγονι, Καραβέλα έναντι βενζινάδικου jet oil).