Με ανακοίνωσή του το Διοικητικό Συμβούλιο της Νίκης Λευκάδας ευχαριστεί θερμά την αθλήτρια Ντίνα Σαρηγιαννίδου για την προσφορά της στον σύλλογο τις δύο προηγούμενες σεζόν και της εύχεται καλή σταδιοδρομία.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email