Τα τελευταία νέα της Νίκης Λευκάδας
Το ΔΣ της Νίκης Λευκάδας ανακοινώνει:
- Την απόκτηση για την αγωνιστική σεζόν 2013-14 της αθλήτριας Βούλας Σαμολαδά, που αγωνίζονταν πέρυσι στην Α1 με τον ΙΚΑΡΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.
- Την επιστροφή για την αγωνιστική περίοδο 2013-2014 της Παναγιώτας Γράψα. Η αθλήτρια αγωνίστηκε τα δύο τελευταία χρόνια στον ΣΠΟΡΤΙΓΚ, ενώ έχει αγωνιστεί επίσης στον ΑΡΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ και τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
- Η Πολυτίμη Κολυβά θα αγωνιστεί την επομένη αγωνιστική περίοδο στη Δόξα Λευκάδας ενισχύοντας τόσο το γυναικείο τμήμα όσο και αυτό των νεανίδων. Η Πολυτίμη αγωνίστηκε πέρυσι στην ομάδα κορασίδων των Εκπαιδευτηρίων Μαντουλίδη.