Επίσκεψη αντιπροσωπειών των Αδελφοποιημένων με τη Λευκάδα Πόλεων στην Καρυά
Στα πλαίσια της ξενάγησής τους στο νησί μας αντιπροσωπείες των αδελφοποιημένων με τη Λευκάδα πόλεων, που συμμετείχαν, με αφορμή τη φετινή αφιέρωση των Γιορτών Λόγου και Τέχνης της 58ης Περιόδου στην ιδέα της αδελφοποίησης, στην τριήμερη 1η Συνάντηση των Αδελφοποιημένων Πόλεων, επισκέφτηκαν την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013 τον ορεινό οικισμό της Καρυάς, απ΄ όπου και το πιο κάτω βίντεο του Θανάση Κατωπόδη: