Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου της Α΄ και Β΄ ΕΠΣ Π-Λ (Διαιτητές)
Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα παιγνίδια της 10ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας. Οι αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2013 και αρχίζουν στις 3.00 μ.μ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣ. ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ |
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΛΑΖΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΜΑΛΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΣΦΟΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ | ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ Β. (ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | ΜΠΑΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ | ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΚΩΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΣΙΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα παιγνίδια της 6ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας. Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2013 και αρχίζουν στις 3.00 μ.μ. εκτός του αγώνα μεταξύ των ομάδων ΠΑΣ Μεγανησίου – Ίωνες Λευκάδας που αρχίζει στις 2.00 μ.μ.
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ | ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ |
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΜΠΑΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ |
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – Α.Ε.Σ. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡ. (ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ – ΩΡΑ 15.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ | ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΣΦΟΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ – ΩΡΑ 14.00) |
||
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ Α΄ | ΒΟΗΘΟΣ Β΄ |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΛΑΖΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΜΠΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |