Προσωρινή Διοίκηση στο νέο Αγροτικό Συνεταιρισμό Λευκάδας «ΤΑΟΛ»
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Η καταστατική γενική συνέλευση του νέου ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΝ/ΣΜΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ «ΤΑΟΛ» που έγινε στις 23-11-2013 ανέδειξε τη προσωρινή Διοίκηση του Συν/σμού, η οποία συγκροτήθηκε σε σώμα στις 25-11-2013 ως εξής:
Πρόεδρος | ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΥ |
Αντ/δρος | ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Γραμματέας | ΧΟΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ |
Ταμίας | ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
Μέλος | ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ |
Μέλος | ΓΡΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗ |
Μέλος | ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Έργο της προσωρινής Διοίκησης είναι η υποβολή του καταστατικού στο Ειρηνοδικείο για έγκριση και η σύγκλιση γενικής συνέλευσης των αντιπροσώπων – μελών του νέου συνεταιρισμού με σκοπό την εκλογή νέου διοικητικού και εποπτικού συμβουλίου, όπως ορίζει ο ν. 2810/2000 και ο ν. 4015/2011.
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ