Την Βασιλόπιτα έκοψε η Φιλαρμονική Ένωση Άγγελος Σικελιανός (Φ.Ε.Α.Σ.)
Το απόγευμα του περασμένου Σαββάτου στις 19.00 μ.μ. έγινε η κοπή της Βασιλόπιτας στην κατάμεστη από μέλη και μαθητές αίθουσα των γραφείων της Φιλαρμονικής Ένωσης Άγγελος Σικελιανός, παρουσία Εκκλησιαστικών και Πολιτειακών αρχών του τόπου.
![]() |
![]() |
Μετά το πέρας της θείας τελετής για την κοπή της Βασιλόπιτας ακολούθησε μικρή μουσική παράσταση από μαθητές της Φ.Ε.Α.Σ.
Η Πρόεδρος, το Διοικητικό Συμβούλιο, οι Αρχιμουσικοί και το εκπαιδευτικό προσωπικό της Φ.Ε.Α.Σ. εύχονται καλή χρονιά, με υγεία, οικογενειακή ευτυχία και καλή πορεία στην Πατρίδα μας.
Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό από την εκδήλωση.
Η Πρόεδρος
Ευαγγελία Αραβανή