Αποκριάτικο πάρτι για τους μικρούς του φίλους διοργάνωσε ο Σύλλογος Νικιάνας «οι Σκάροι»
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Νικιάνας «οι Σκάροι» πραγματοποίησε το Σάββατο 1 Μάρτη 2014, στην καφετέρια Pepe Le Pew στην Νικιάνα, αποκριάτικο πάρτι για τους μικρούς του φίλους.
![]() |
![]() |
Να γνωστοποιήσουμε ακόμη ότι όπως μας ενημέρωσε ο πρόεδρος του συλλόγου Κώστας Βερύκιος τα Κούλουμα που διοργανώνει ο Σύλλογος την Καθαρά Δευτέρα θα γιορταστούν τελικά, λόγω του βροχερού καιρού, στο λιμάνι της Νικιάνας, στην ταβέρνα «Ο Πανταζής», και όχι στους Σκάρους όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί, αν ήταν καλός ο καιρός.
[Gallery not found]