Δραστηριότητες του υπ. Δημάρχου Βασίλη Αραβανή
Στην εκδήλωση που διοργάνωσε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πλατυστόμων στο Μοναστήρι της Κόκκινης Εκκλησιάς παραβρέθηκε την Πρωτομαγιά, μαζί με υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους του συνδυασμού του «Μαζί για τη Λευκάδα μας», ο υπ. Δήμαρχος Λευκάδας κ. Βασίλης Αραβανής.
![]() |
![]() |
Ο κ. Αραβανής είχε τη δυνατότητα να φωτογραφηθεί με το χορευτικό τμήμα του «Απόλλωνα» Καρυάς, το οποίου υπήρξε ένας από τους πρώτους μαθητές του.
![]() |
![]() |
Στη συνέχεια παρευρέθηκαν στις εορταστικές εκδηλώσεις στο Μοναστήρι του Αγίου Γεωργίου στους ΣΚΑΡΟΥΣ και πραγματοποίησαν επίσκεψη στο Μοναστήρι των Αγίων Πατέρων.
Συσκέψεις εργασίας
Ο συνδυασμός “Μαζί για τη Λευκάδα μας” την εβδομάδα 28 Απριλίου έως και 1 Μαΐου οργάνωσε κατά εκλογική περιφέρεια, συσκέψεις εργασίας των υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού, κατά τις οποίες συζητήθηκαν διεξοδικά θέματα του Δήμου Λευκάδας που απασχολούν τους πολίτες, και θα αντιμετωπιστούν με βάση το πρόγραμμα του Συνδυασμού.
![]() |
![]() |
Απιστευτο κατορθωμα!!! φωτογραφήθηκε ο υποψηφιος με τους χορευτες!! του αξιζουν πραγματικα πολλα συγχαρητηρια!! οπως και να το κανεις ειναι αξιομνημονευτο, στα πλαισια των δραστηριοτητων του υποψηφιου δημαρχου, να ανακοινωνεται οτι φωτογραφηθηκε!!!!!!!!