Όλα έτοιμα για τον 4ο Πράσινο Ημιμαραθώνιο Δρόμο Λευκάδας
Οι εθελοντές έτοιμοι να υποδεχτούν τους δρομείς του Πράσινου Ημιμαραθωνίου…
Έτοιμα όλα για τον 4ο Πράσινο Ημιμαραθώνιο Δρόμο. Έτοιμη η Λευκάδα να υποδεχτεί τους φίλους δρομείς και συνοδούς που πρόκειται να παραβρεθούν στις εκδηλώσεις του διημέρου 30/5-1/6 2014.
Ήδη οι πάντα προετοιμασμένοι και εκπαιδευμένοι 250 απλοί πολίτες-εθελοντές είναι έτοιμοι να κάνουν τα μέγιστα προκειμένου να βοηθήσουν στην ομαλή και ασφαλή διεξαγωγή του αγώνα.
Στο πλευρό τους αρωγοί σε αυτό η Τροχαία, το Λιμενικό Σώμα και η Πυροσβεστική Υπηρεσία της Λευκάδας καθώς επίσης και 70 εθελοντές της τοπικής λέσχης μοτοσικλέτας της Λευκάδας (ΣΥΜΟΛ) και της Πάτρας (ΑΧΛΕΜΟ).
Για το σχετικό flyer με τους χαιρετισμούς, τα συμβεβλημένα εστιατόρια, τις καλύτερες επιδόσεις, την προκήρυξη και διαδρομή του αγώνα, το πρόγραμμα εκδηλώσεων και χρήσιμες πληροφορίες κάντε [κλικ εδώ].
Η φετινή ενδυμασία των εθελοντών παρουσιάζεται παρακάτω.