1η Έκθεση του Εργαστηρίου Κηπουρικής του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Λευκάδας
Το Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Λευκάδας σας προσκαλεί στην 1η Έκθεση του Εργαστηρίου Κηπουρικής την Τετάρτη 28 & Πέμπτη 29 Μαΐου 2014 στο προαύλιο του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Λευκάδας (είσοδος από το πορτόνι της Μητρόπολης) και ώρες 11-1μ.μ. και 6.30-8.30 (μόνο απόγευμα Τετάρτης).
Στην Έκθεση θα μπορέσετε να δείτε φωτογραφίες από την φετινή δουλειά των παιδιών και να ενημερωθείτε για την λειτουργία του εργαστηρίου. Στο χώρο θα υπάρχει και μπαζάρ ανθόφυτων.
Σας περιμένουμε!