Ευκλέας Λευκάδας: Κοινή προπόνηση με τον Ευκλέα Βόνιτσας
Ο σύλλογός μας σε συνέχεια της πλούσιας δραστηριότητάς του σας ανακοινώνει ότι την 07/06/2014 συμμετείχε σε κοινή προπόνηση – φιλικούς αγώνες στη Βόνιτσα με τον ΕΥΚΛΕΑ Βόνιτσας.
![]() |
![]() |
Ο λευκαδίτικος σύλλογος συμμετείχε με 25 αθλητές όλων των ηλικιών με σκοπό τη βελτίωση των αγωνιστικών επιδόσεων των αθλητών αλλά και την διεύρυνση τη συνεργασίας με άλλους συλλόγους TAEKWON – DO.
![]() |
![]() |
Στην ανωτέρω εκδήλωση συμμετείχαν οι σύλλογοι TAEKWON – DO από την Πάλαιρο, Μοναστηράκι, ο Ευκλέας Φιλοθέης Άρτας, ο Ευκλέας Πρέβεζας και ο Ευκλέας Λούρου.
Την προπόνηση διεξήγαγαν οι διεθνείς εκπαιδευτές ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ και ΠΛΑΤΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ.
Ευχαριστούμε τους ανωτέρω συλλόγους για τη στήριξή τους και ανανεώνουμε το ραντεβού για εκ νέου φιλικούς αγώνες στη Λευκάδας την 28/06/2014 ώρα 18:00 στο γήπεδο 7X7 του δήμου Λευκάδας.