Φεστιβάλ και Έκθεση Βιβλίου από το Σύλλογο Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών Πρέβεζας-Λευκάδας
Ο Σύλλογος Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών Πρέβεζας-Λευκάδας Palso, διοργανώνει το Σάββατο 14/6/2014, από τις 12.00 το μεσημέρι έως τις 10.00 το βράδυ, στην «ARTηρία», στη Μαρίνα της Λευκάδας, Καλοκαιρινό Φεστιβάλ.
Στις προβλεπόμενες δράσεις συμπεριλαμβάνονται διαγωνισμός ζωγραφικής, ομιλίες, ποίηση και θέατρο κι όλα αυτά υπό τους ήχους ζωντανής μουσικής.
Στον ίδιο χώρο θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 15 Ιουνίου 2014, από τις 10.00 π.μ. έως τις 06.00 μ.μ., η 7η Έκθεση Ξενόγλωσσου Βιβλίου και Εποπτικών Μέσων.