Πρώτη συνάντηση στον Πανλευκάδιο Α.Σ.-Κ για τη νέα σεζόν
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ
Την Πέμπτη 17/07/2014 στο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Λευκάδας (Παλαιό Δημαρχείο), έγινε η πρώτη συγκέντρωση του Πανλευκάδιου για την νέα αγωνιστική περίοδο.
![]() |
![]() |
Σύσσωμο το Δ.Σ. το προπονητικό team και πάνω από 30 αθλητές μας έδωσαν το παρών, ανανεώνοντας το ραντεβού τους για την Κυριακή 27/07/2014 για την έναρξη της προετοιμασίας.
Το Δ.Σ.