Συνεχής ροή αποτελεσμάτων από το ΥΠΕΣ και τη Singular Logic
Συνεχής ροή των αποτελεσμάτων των βουλευτικών εκλογών από το Υπουργείο Εσωτερικών και τη Singular Logic. Για τα αναλυτικά, ανά εκλογικό τμήμα, αποτελέσματα στην εκλογική περιφέρεια Λευκάδας κλικ εδώ.
Μοναδικό συμπέρασμα και διαχρονικό χαρακτηριστικό η ανάγκη της πλειοψηφίας για Ηγέτη ,όσο μεγαλήτερο το έλλειμα παιδείας τόσο μεγαλήτερη η ανάγκη…. και τα ποσοστά ! και αυτός στην σημερινή Ελλάδα λέγεται Τσίπρας.
Ο Ηγέτης πρέπει να είναι γοητευτικός ,να λέει ψέμματα και να μήν έχει συνηδεισιακούς φραγμούς.
Τουλάχιστον έτσι , μπορούμε και εμείς οι υπόλοιποι να μην λυπούμαστε το κοπάδι στο δρόμο για τα «σφαγεία» και να μήν ντρεπόμαστε για τα ψέμμάτα του «αριστερού» ηγέτη.
Μάλλον τελικά αυτές οι εκλογές να ήταν οι πιό χρήσιμες για τους υπόλοιπους.
υ.γ.
Μόνο θα παρακαλούσα , λίγη ησυχία… στην ουρά (ή στον πηγαιμό)….δέν σας φταίνε οι υπόλοιποι κάτι.
Το Γενάρηδεν ήταν γοητευτικός με ψέμματα και χωρις συνειδησιακούς φραγμούς?
Η υποσχεσιολογία της Θεσσαλονίκης δεν ήταν ψέματα? και τότε δεν ήταν «αριστερός» ηγέτης? Μια χαρά τον πιστέψατε κι εσείς τότε. Ο Έλληνας τόσα χρόνια τέτοια χρακτηριστικά ηγέτη ψηφίζει και το Γενάρη σας βόλευε όλους. Ίσα ίσα που το Γενάρη είπε και λιγότερα ψέματα. Ίσα ίσα που το Γενάρη έκανε καλύτερη και πιο αριστερή υπουργοποίηση. Ίσα ίσα που ου παλαιότεροι ηγέτες υπερπαρείχαν (με δανεικά) τον κόσμο ενώ ο τωρινός πάπαλα.
Μοναδικό συμπέρασμα και διαχρονικό χαρακτηριστικό η ανάγκη της πλειοψηφίας για Ηγέτη ,όσο μεγαλήτερο το έλλειμα παιδείας τόσο μεγαλήτερη η ανάγκη…. και τα ποσοστά ! και αυτός στην σημερινή Ελλάδα λέγεται Τσίπρας.
Ο Ηγέτης πρέπει να είναι γοητευτικός ,να λέει ψέμματα και να μήν έχει συνηδεισιακούς φραγμούς.
Τουλάχιστον έτσι , μπορούμε και εμείς οι υπόλοιποι να μην λυπούμαστε το κοπάδι στο δρόμο για τα «σφαγεία» και να μήν ντρεπόμαστε για τα ψέμμάτα του «αριστερού» ηγέτη.
Μάλλον τελικά αυτές οι εκλογές να ήταν οι πιό χρήσιμες για τους υπόλοιπους.
υ.γ.
Μόνο θα παρακαλούσα , λίγη ησυχία… στην ουρά (ή στον πηγαιμό)….δέν σας φταίνε οι υπόλοιποι κάτι.
Το Γενάρηδεν ήταν γοητευτικός με ψέμματα και χωρις συνειδησιακούς φραγμούς?
Η υποσχεσιολογία της Θεσσαλονίκης δεν ήταν ψέματα? και τότε δεν ήταν «αριστερός» ηγέτης? Μια χαρά τον πιστέψατε κι εσείς τότε. Ο Έλληνας τόσα χρόνια τέτοια χρακτηριστικά ηγέτη ψηφίζει και το Γενάρη σας βόλευε όλους. Ίσα ίσα που το Γενάρη είπε και λιγότερα ψέματα. Ίσα ίσα που το Γενάρη έκανε καλύτερη και πιο αριστερή υπουργοποίηση. Ίσα ίσα που ου παλαιότεροι ηγέτες υπερπαρείχαν (με δανεικά) τον κόσμο ενώ ο τωρινός πάπαλα.