Εγγραφές και έναρξη μαθημάτων στον Πήγασο
Ο Όμιλος Λαϊκών Χορών «Πήγασος» Λευκάδας ανακοινώνει την έναρξη μαθημάτων για το Σάββατο 3 Οκτώβρη και την Κυριακή 4 Οκτώβρη 2015.
Λειτουργούν τμήματα προσχολικής ηλικίας, παιδικά, εφηβικά, ενηλίκων (αρχαρίων και προχωρημένων) και παραστάσεων. Πληροφορίες και εγγραφές στα τηλ.: 6932069677, 6944385731 και στα γραφεία του συλλόγου (έναντι ΟΤΕ) Δευτέρα – Παρασκευή 6:00-8:00 μ.μ.
Μέχρι να οριστικοποιηθούν τα μαθήματα και οι ώρες το πρώτο μάθημα θα γίνει τις ίδιες ώρες με τις περυσινές, σύμφωνα με το τμήμα, στο 1ο Λύκειο Λευκάδας.