Ευχαριστήριο του ΚΔΑΠ – ΜΕΑ της Κοινωφελούς ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας
Τα παιδιά και οι οικογένειές τους, το προσωπικό και η Διοίκηση του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών ΜΕ Αναπηρία (ΚΔΑΠ- ΜΕΑ) της Κοινωφελούς ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας, ευχαριστούν θερμά την κα Βρεττού Αθηνά και τον όμιλο επιχειρήσεων της, «Αυθεντική Έννοια» που για ακόμη μια φορά, προσέφερε σχολικά είδη για το ξεκίνημα της νέας σχολικής χρονιάς, στους ωφελούμενους του Κέντρου.
Ευχαριστούμε πολύ και ευχόμαστε υγεία και καλές δουλειές!