Κλήρωση δωροεπιταγής στο ημίχρονο του αγώνα Τηλυκράτης-ΑΕ Πρέβεζα
Με την ΑΕ Πρέβεζας θα αγωνιστεί το Σάββατο 16 Γενάρη 2016, στις 03:00 το απόγευμα, στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας, στο πλαίσιο της 17ης Αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας, ο Τηλυκράτης.
Οι θεατές θα έχουν τη δυνατότητα με το εισιτήριο του αγώνα να διεκδικήσουν μια δωροεπιταγή 60 € από το φαρμακείο Χαρίλαος Π. Καββαδάς (8ης Μεραρχίας, Λευκάδα). Η κλήρωση θα γίνει στο ημίχρονο του Αγώνα.