Κοπή πίτας στο Σύλλογο Λευκαδίων Ηλιούπολης
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Λευκαδίων Ηλιούπολης και γύρων Δήμων «Η ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ» καλεί τις Λευκαδίτισσες, του Λευκαδίτες και τους φίλους του νησιού μας, στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας, που θα γίνει την
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΓΕΝΑΡΗ και ΩΡΑ 06:00 μ.μ. στα ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ |
Μετά τις ευχές για τη νέα χρονιά, θα προσφερθεί η παραδοσιακή Λευκαδίτικη λαδόπιτα.