Την πίτα του έκοψε ο Α.Σ. Taekwon do Λευκάδας
Για άλλη μια χρονιά οι φωνές και τα γέλια των παιδιών του Α.Σ. Taekwon do Λευκάδας γέμισαν με κέφι και ζωντάνια την ταβέρνα “Μαργαρίτα”, την Παρασκευή 15 Ιανουαρίου 2016, ανυπομονώντας μαζί με τους γονείς τους και φίλους του Συλλόγου για το ποιος θα είναι ο τυχερός της Πρωτοχρονιάτικης πίτας μας.
Το φλουρί βρήκε ο Τσαραγκλής Ξενοφώντας.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου εύχεται στους γονείς και στους αθλητές του καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και καλή επιτυχία στους πρώτους αγώνες της χρονιάς που είναι το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα T.K.D. στη Θεσσαλονίκη.