Στην πόλη της Λευκάδας η επόμενη παράσταση «Μπαμπάδες με ρούμι»
Η έλλειψη συνείδησης κάνει τα μικρά καθημερινά μας εγκλήματα να μοιάζουν ασήμαντα, αναίτια και γελοία. Το μαύρο μεγαλείο του κακού γίνεται με επίγνωση.
«Μπαμπάδες με ρούμι» η ιστορία ενός τέτοιου γελοίου εγκλήματος. Μια μαύρη κωμωδία έξι ανάπηρων, ανόητων, ανήθικων, κακόμοιρων και απελπισμένων καθαρμάτων.
Το θεατρικό τμήμα του πολιτιστικού συλλόγου Σφακιωτών «Φωτεινός» για 3 παραστάσεις ξανασερβίρει «Μπαμπάδες με ρούμι» και σας περιμένουμε να χορτάσετε με μεγάλες δόσεις γέλιου.
Επόμενη παράσταση:
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΦΛΕΒΑΡΗ και Ώρα 20:00 στο 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ στην ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ |