Συνεχίζει το χορευτικό τμήμα του Συλλόγου Λευκαδίων Ηλιούπολης
Φωτό αρχείου από την κοπή πίτας του Συλλόγου
Για τη συνέχιση της δράσης του χορευτικού τμήματος, υπό την καθοδήγηση του κ. Πέτρου Μήτση, και της χορωδίας ενημερώνει ο Σύλλογος Λευκαδίων Ηλιούπολης:
«Με μεγάλη χαρά σας αναγγέλλουμε ότι το χορευτικό τμήμα του Συλλόγου συνεχίζει και φέτος τη δράση του υπό την καθοδήγηση του Λευκαδίτη μουσικολόγου και χορευτή κ. Πέτρου Μήτσου, ο οποίος διατελεί επί σειρά ετών πρωτοχορευτής και δάσκαλος χορού σε πλείστα χορευτικά τμήματα και συλλόγους.
Έχοντας παρακαταθήκη τις διακρίσεις μας στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αλλά και την όρεξη για επιτυχίες σας περιμένουμε να κάνουμε μαζί νέα χορευτικά ταξίδια.
Τα μαθήματα χορού πραγματοποιούνται κάθε Τετάρτη 7:30 μμ Η χορωδία συνεχίζει τα μαθήματα μουσικής κάθε Τρίτη 8:00μμ
Τηλ Επικοινωνίας: 6944256103, 6972319519».