Ακυρώθηκε η φιλοξενούμενη στο Θ.Ε.Π. θεατρική παράσταση «Το μυρολόγι της φώκιας-Το καμίνι»
Αύριο το βράδυ, 8 Δεκέμβρη 2016, τις ώρες 8:15-9:15μ.μ. η επιστροφή των εισιτηρίων
Ανακοίνωση του Θεατρικού Εργαστηρίου Πρέβεζας για την ακύρωση της φιλοξενούμενης θεατρικής παράστασης του Δήμου Αβδελιώδη, «Το μυρολόγι της φώκιας-Το καμίνι» (Δες εδώ):
«Δυστυχώς η παράσταση που θα φιλοξενούσαμε αύριο του Δήμου Αβδελιώδη, «Το μυρολόγι της φώκιας-Το καμίνι», ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ, λόγω γενικής ακύρωσης της περιοδείας.
Ο λόγος είναι οι απεργιακές κινητοποιήσεις… Τα εισιτήρια που έχουν προπωληθεί, θα επιστραφούν τα εισιτήρια, αύριο το βράδυ, 8:15-9:15μ.μ., στον χώρο του Θ.Ε.Π. Ευχαριστούμε, σύντομα ξανά κοντά σας, με την επόμενη φιλοξενία…».