Το Διοικητήριο θα επισκεφτεί αύριο το απόγευμα ο υφυπ. Στέργιος Πιτσιόρλας
Το Διοικητήριο Λευκάδας θα επισκεφθεί ο υφυπουργός Οικονομίας και Ανάπτυξης, κ. Στέργιος Πιτσιόρλας, αύριο 27 Ιανουαρίου 2017, στις 7 το απόγευμα.
Σύμφωνα με ενημέρωση από την Περιφερειακή Ενότητα Λευκάδας «τον υφυπουργό θα ενημερώσουν για θέματα που άπτονται των αρμοδιοτήτων τους ο Αντιπεριφερειάρχης Λευκάδας, κ. Θεόδωρος Χαλικιάς και ο Δήμαρχος Λευκάδας, κ. Κωνσταντίνος Δρακονταειδής».
Υπενθυμίζεται ότι ο κ. Πιτσιόρλας θα μιλήσει το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 7.00 μ.μ. στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου σε εκδήλωση της Νομαρχιακής Επιτροπής του ΣΥΡΙΖΑ Λευκάδας με θέμα «Δύο χρόνια διακυβέρνησης ΣΥΡΙΖΑ».