Επίσημος διαδικτυακός τόπος του Δήμου Λευκάδας: «Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου»…
Ναι, καλά … «Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου»…
Ο Δήμος Λευκάδας ενημερώνει, για την μη προσβασιμότητα, για μια ακόμη φορά, του επίσημου διαδικτυακού του τόπου:
«Σας πληροφορούμε ότι η δημοτική διαδικτυακή πύλη του Δήμου μας (www.lefkada.gov.gr) δεν είναι προσωρινά προσβάσιμη. Ζητούμε προκαταβολικά την κατανόηση σας. Καταβάλλεται προσπάθεια για την συντομότερη αποκατάσταση της λειτουργίας της».
Υπενθυμίζεται ότι η διαδικτυακή πύλη του Δήμου χρηματοδοτήθηκε από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Κοινωνία της Πληροφορίας», στο πλαίσιο του Γ’ ΚΠΣ και την ευθύνη λειτουργίας των server έχει η Κοινωνία της Πληροφορίας ΑΕ.
Συμβαίνουν βέβαια αυτά, αλλά εδώ και η «κουτσή Μαρία» που λένε κι όχι κοτζάμ … «Κοινωνία της Πληροφορίας ΑΕ», λύνουν άμεσα αυτού του είδους τα προβλήματα…