Σε μία «μαγική» εκδήλωση καλεί ο Φίλανδρος
Την Κυριακή 5 Φλεβάρη στις 6.00 το απόγευμα στο Κλειστό Γυμναστήριο
Ο Φίλανδρος καλεί όλους, μικρούς και μεγάλους, στο Κλειστό Γυμναστήριο Λευκάδας την Κυριακή 5 Φλεβάρη 2017 και ώρα 18:00 προκειμένου να συμμετάσχουν σε μία «μαγική» εκδήλωση.
Πρόκειται για μία 2ωρη παράσταση με ταχυδακτυλουργό και κλόουν όπου τα παιδιά θα έχουν την δυνατότητα να λάβουν μέρος διαδραστικά και να είναι μαζί με τους καλλιτέχνες και τα ίδια πρωταγωνιστές…
Απαραίτητη προυπόθεση να αφήσουν τα παπούτσια τους σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο από όπου θα τα παραλάβουν στο τέλος και να είναι οπλισμένα και γεμάτα διάθεση για παιχνίδι και μαγικά…
Τέλος οι γονείς μπορούν να παρακολουθούν τα παιδιά τους που θα βρίσκονται στο παρκέ, από τις κερκίδες πίνοντας τον καφέ τους.
Ο καφές για τους μεγάλους και ο χυμός και τα ποπ κορν περιλαμβάνονται με το εισιτήριο…