Αποκριάτικο χορό με πλούσιο πρόγραμμα διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων του 2ου Δημοτικού
Το Σάββατο 25 Φλεβάρη στις 4.00 το απόγευμα στο «Κτήμα Γαζή» στην Κατούνα
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Λευκάδας διοργανώνει Αποκριάτικο χορό το Σάββατο 25 Φλεβάρη 2017, με ώρα προσέλευσης στις 4.00 το απόγευμα, στο «Κτήμα Γαζή» στην Κατούνα.
Η εκδήλωση περιλαμβάνει ένα πλούσιο πρόγραμμα και η τιμή πρόσκλησης, στην οποία συμπεριλαμβάνονται αλμυρές και γλυκές λιχουδιές, ροφήματα και αναψυκτικά, είναι 5 ευρώ.